Με το «δεξί» ξεκίνησε η αθλητική χρονιά για τη , αφού τα ανοιχτά γήπεδα της Κοιλάδας «πλημμύρισαν» από παιδικά χαμόγελα στην πρώτη συνάντηση της ακαδημίας!
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια5-1024x683.jpg)
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια2-1024x683.jpg)
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια23-1024x683.jpg)
Οι μικροί καλαθοσφαιριστές και οι γονείς τους είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν τους προπονητές Κ. Τότσιο, Ζ. Παπούδα, Κ. Πεχλιβάνη & Λ. Κουτούση να παραλάβουν αθλητικό υλικό και να ενημερωθούν για τη λειτουργία και το όραμα της !
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια8-1024x683.jpg)
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια15-1024x683.jpg)
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια10-1024x683.jpg)
![](https://sirisba.gr/wp-content/uploads/2022/09/ακαδημια12-1024x683.jpg)
Ευχαριστούμε από καρδιάς τους γονείς για τη στήριξη και εμπιστοσύνη!